Przejdź do treści
szkoła
Przejdź do stopki

Godziny dostępności nauczycieli

Treść

 

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców


Rok szkolny 2023/2024 II półrocze

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1.

Bazan-Łabudzka Beata

środa

16.30 – 17.30

2.

Brudz Ewelina

poniedziałek

13.00 - 14.00

3.

Bujak Joanna

środa

14.00 - 15.00

4.

Gagat Wioletta

środa

czwartek

06.55 – 07.25

14.55 – 15.25

5.

Gniewek Paulina

czwartek

12.00 - 13.00

6.

Gotkowska Karolina

poniedziałek

13.00 - 14.00

7.

Grodzka Monika

wtorek

16.00 - 17.00

8.

Grzybowska Monika

wtorek

09.10 - 10.10

9.

Iskrzycki Jarosław

czwartek

12.00 - 13.00

10.

Jodłowska Klaudia

czwartek

15.00 - 16.00

11.

Khan Monika

czwartek

14.00 - 15.00

12.

Kościelna Małgorzata

czwartek

14.00 -15.00

13.

Kowal Katarzyna

wtorek

12.00 - 13.00

14.

Kowalska Aneta

czwartek

14.00 - 15.00

15.

Krawiec Iwona

czwartek

14.00 -15.00

16.

Kwarta Jolanta

czwartek

14.00 - 15.00

17.

Lachor Katarzyna

poniedziałek

06.30 - 07.30

18.

Lasota Mariusz

czwartek

14.00 - 15.00

19.

Marut Mariola

wtorek

13.00 - 14.00

20.

Mazur Elżbieta

czwartek

15.30 - 16.30

21.

ks. Moszyński Krzysztof

czwartek

13.10 - 13.40

22.

Nykiel Natalia

czwartek

06.30 - 07.30

23.

Ożóg Barbara

piątek

06.30 - 07.30

24.

Pawliczak Paweł

środa

13.00 - 14.00

25.

Piotrowski Dariusz

czwartek

14.00 - 15.00

26.

Początek Ewelina

poniedziałek

13.00 - 14.00

27.

Porada Karolina

czwartek

11.00 - 12.00

28.

Poręba Joanna

środa

10.00 - 11.00

29.

Ruśnica Bożena

poniedziałek

10.30 - 11.30

30.

Sałek Bernadeta

wtorek

14.00 - 15.00

31.

ks. Stawasz Piotr

środa

13.55 - 14.55

32.

Stopa-Wołowiec Małgorzata

czwartek

15.30 - 16.30

33.

Ślęzak Paulina

czwartek

16.30 - 17.30

34.

Wąsik Małgorzata

wtorek

11.00 - 12.00

35.

Węglowska-Dziura Agnieszka

czwartek

12.00 - 13.00

36.

Ząbik Anna

środa

11.00 - 12.00

37.

Zygo Tadeusz

środa

13.00 - 14.00

38.

Zygora Monika

środa

15.30 - 16.30

 

 

113877