Przejdź do treści
szkoła
Przejdź do stopki

Godziny dostępności nauczycieli

Treść

 

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1.

Brudz Ewelina

piątek

6.30 – 7.30

2.

Bujak Joanna

wtorek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

3.

Czarnik Beata

czwartek

6.30 – 7.30

4.

Furman Barbara

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji dla uczniów 15.00-16.00) 

5.

Gagat Wioletta

środa

6.30 – 7.30

6.

Gotkowska Karolina

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

7.

Grzybowska Monika

poniedziałek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

8.

Iskrzycki Jarosław

czwartek

6.30 – 7.30

9.

Khan Monika

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

10.

Knutel Patrycja

środa (co 2 tygodnie)

8.30 – 9.30

11.

Kościelna Małgorzata

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

12.

Kowal Katarzyna

środa

6.30 – 7.30

13.

Kowalska Aneta

poniedziałek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

14.

Krawiec Iwona

środa

6.30-7.30

15.

Marut Mariola

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

16.

Ożóg Barbara

czwartek

6.30 – 7.30

17.

Pawliczak Paweł

poniedziałek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

18.

Piotrowski Dariusz

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

19.

Początek Ewelina

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

20.

Porada Karolina

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

21.

Poręba Joanna

czwartek

6.30 – 7.30

22.

Pyrcz Piotr

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

23.

Rybka-Oktaba Ewa

czwartek

17.00 – 18.00

24.

Rzucidło Katarzyna

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00) 

25.

Sałek Bernadeta

wtorek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00)

26.

ks. Sowa Ryszard

czwartek

6.30 – 7.30

27.

Stopa-Wołowiec Małgorzata

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00)

28.

Wąsik Małgorzata

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00)

29.

Węglowska-Dziura Agnieszka

czwartek

6.30 – 7.30

30.

Ząbik Anna

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00)

31.

Zygo Tadeusz

czwartek

15.30 – 16.30

(W przypadku konsultacji  dla uczniów 15.00-16.00)

63064